Zeytindalı Özel Eğitim ?

Hedefimiz, insanın en önemli değerlerinden biri olan sağlığa, çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmaktadır.

2006’dan beri markalaşmış olan Özel Zeytindalı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Fizyofamily Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi’ne bağlı bir kuruluştur. 12.10.2020 tarihinde kurulmuş şirketimiz, üst kalitede fizyoterapi, rehabilitasyon ve özel eğitim hizmetlerini sunmayı amaçlamıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne sürekli artan başarısı ve insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bakış açısıyla hizmet veren tedavi merkezimiz, çatısı altında görev alan tüm çalışanlarıyla Türkiyeyi daha sağlıklı bir geleceğe taşıyor ve bu kutsal görevin bilinciyle çalışmalarını sürdürüyor. Hastalıkta ve Sağlıkta hep yanınızdayız.

Yönetim

placeholder Kadir Gündoğdu
Kurucu Fizyoterapist
placeholder BERNA SENA TÜRKGENÇ
Kurucu Fizyoterapist
placeholder BÜŞRA YENER
Kurucu Fizyoterapist
placeholder UĞUR TRENCİOĞLU
Kurum Müdürü

Hizmet Kadromuz

Hasta ve Engelli memnuniyetini esas alan ve Engelli haklarına saygılı olma konusuna özel bir önem veren Rehabilitasyon Merkezimiz, öğrencilerimiz ve ailelerinin dilek ve beklentilerinin takibi, Öğrenci ve ailelerinin şikayetlerinin anında değerlendirip karşılanması ile hasta ve engelli bireylerimizin memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasına gayret edilmektedir.

 

placeholder
Fizyoterapist
placeholder
Fizyoterapist
1-SERAP-768x1086
Özel Eğitim Alanı Uzman Öğretici
1-ASUMAN-768x1086
Özel Eğitim Alanı Uzman Öğretici
placeholder
Okul Öncesi Öğretmeni

Deneyimli Kadromuzun Diplomaları

Bizimle iletişime geç Zeytindalı ailesine katıl ♥