Fizyoterapi Sınıfı-1

Üst düzey ekipmanlarımız ve alanında uzman fizyoterapistlerimiz ile; Konforlu, Ferah, Aydınlık fizyoterapi salonlarımızda birebir ve devlet destekli ücretsiz rehabilitasyon hizmetinden faydalanabilirsiniz…

İstanbul’da Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezleri Standartına Uygun, Konforlu, Ferah Sınıflarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız. Özel Zeytindalı Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi olarak fizyoterapi alanında uzmanlaşmış hocalarımızla birebir 40’ar dakikalık seanslarla devlet destekli ayda 8 seans hizmet sağlamaktayız. Kaliteden ödün vermeden amacı öncelikle sağlık olan kurumumuzda sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız…

Dünyada kesinlikle felaket yoktur, özellikle engeller vardır; eğitim görmüş güçlü bir irade, bunları daima aşar.

Victor Pauchet

Özel teknikler içeren ve tamamen elle uygulanan bir tedavi yöntemidir. Deformiteleri düzeltmeyi amaçlayan ve egzersizle birleştirildiğinde etkisi yüksek bir tedavi konseptidir.

Detaylı Bilgi almak için Sitemiz iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz…

Yaralanma, hastalık, travma ya da yaşlılık gibi nedenlerle eksilme gösteren fonksiyonel hareketleri geri kazandırma amaçlı yapılan uygulamalardır.

Detaylı Bilgi almak için Sitemiz iletişim sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz…

Tam teşekkürlü Devlet hastanesinden engel durumunun belli olduğu sağlık kurulu raporu alınarak, birimimize başvurunuz…

Kurumumuz ayda 8 seans devlet destekli ücretsiz hizmet vermektedir. 8 seanslık hizmet içerisinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Bedensel Engelli Bry. Dstk Eğt. Prg.

Zihinsel Engelli Bry. Dstk Eğt. Prg.

Yaygın Gelişimsel Bzk. Dstk Eğt. Prg.

Takvim

Nisan 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930